Wakacyjna szkoła pływania

Opublikowano poniedziałek, 22 lipca 2013, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 22 lipca 2013 09:20:31

Szkoła Pływania „Just Swim", zaprasza na wakacyjne zajęcia z nauki pływania dla dzieci na pływalni w Chyloni przy ul. Gospodarskiej, od poniedziałku do piątku w godzinach porannych. Szkoła prowadzi również indywidualne zajęcia dla dorosłych w dowolnym czasie. Również na pływalni w hotelu Gdynia. Zapisy oraz informacje pod nr tel. 504 769 193 lub e-mail: biuro@justswim.com.pl. www.justswim.com.pl

Zajęcia dla dzieci 4-5 lat:
Zajęcia polegające na oswojeniu dziecka ze środowiskiem wodnym, przełamaniu strachu przed kontaktem z wodą, zanurzaniu twarzy do wody itp. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem dużej ilości zabaw w wodzie. W późniejszym okresie nauka podstawowych ruchów pływackich. W przypadku, gdy dziecko będzie przejawiało większe zdolności motoryczne i szybciej opanuje podstawy, istnieje możliwość (po konsultacji z trenerem) przeniesienia dziecka do początkującej grupy pływającej (dzieci 6-8 lat).

Nauka Pływania od 6 roku życia:
Zajęcia mające na celu nauczyć dzieci techniki pływania czterema stylami olimpijskimi:
- st.grzbietowy
- kraul
- st.klasyczny
- st.motylkowy
Dzięki zajęciom nauki pływania, dziecko nie tylko nauczy się pływać ale również poprawi koordynacje ruchową, sylwetkę, rozwinie swój układ mięśniowy, dzięki czemu może w przyszłości uniknąć problemów z bólami kręgosłupa, stawów itp. Należy pamiętać, że pływanie to JEDYNY sport, który nie obciąża (a wręcz odciąża) stawów, układu kostnego, mięśniowego i nie powoduje mikrourazów, które po latach uprawiania innych sportów często się odzywają. Dziecko nauczy się również współpracy w grupie i pozna smak rywalizacji.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem gier, zabaw i przyborów uatrakcyjniających naukę. Staramy się aby maksymalnie na 5-6 osób przypadał 1 instruktor.

Zajęcia indywidualne, przygotowanie na wyższe uczelnie:
Zajęcia dla tych, którzy potrzebują indywidualnego treningu lub nauki pływania.

Chcesz się nauczyć pływać? Chcesz doskonalić swoją technikę pływania? Nie możesz przyjść na zajęcia w grupie? Chcesz mieć elastyczny grafik zajęć? Potrzebujesz kogoś, kto Cię zmobilizuje do regularnego pływania? Skontaktuj się z nami! Dajemy możliwość umówienia się zarówno na poranne jak i na wieczorne godziny! Indywidualna nauka pływania prowadzona jest na pływalni w Gdyni-Chyloni oraz w HOTELU GDYNIA!

Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub maksymalnie 1 instruktor na 3 osoby w zależności od stopnia zaawansowania pływających.

Zajęcia rehabilitacyjne i korekcyjne:
Zajęcia prowadzone przez trenerów z przygotowaniem do prowadzenia zajęć korekcyjnych.

Często zajęcia rehabilitacyjne, powypadkowe czy korekcyjne- możliwe są tylko w wodzie-właśnie dlatego, że w środowisku wodnym nasze ciało jest odciążone. Tylko w wodzie jesteśmy w stanie wykonywać ćwiczenia z oporem, jednocześnie nie obciążając naszego układu kostnego i mięśniowego. Nie musisz umieć pływać aby uczestniczyć w takich zajęciach!! Wystarczą chęci i zaangażowanie- o resztę my zadbamy.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się