Rusza nowa grupa w Klubie Malucha (zajęcia adaptacyjne) - zapisy!

Opublikowano piątek, 21 kwietnia 2017, ostatnia aktualizacja piątek, 21 kwietnia 2017 14:27:34

Klub malucha to atrakcyjna alternatywa dla przedszkola i żłobka. Dzieci przebywają w klubiku codziennie (od poniedziałku do piątku), przez 3 godziny. Dziećmi zajmują się w tym czasie dwie dorosłe, kompetentne osoby (szczegółowe opisy naszych pracowników dostępne są na stronie internetowej). W przypadku, kiedy dziecko ma problem z adaptacją do nowej sytuacji i/lub grupy, opiekun może przebywać w części kawiarnianej. Dzięki temu dziecko może nabrać pewności siebie.

Docelowo jednak, dążymy do sytuacji, w której dzieci chętnie żegnają się z rodzicami i zostają w klubiku pod naszą opieką. Podczas trzech godzin pobytu dziecka w FILIKO: 1. Dzieci mają czas na swobodną zabawę na konstrukcji ze zjeżdżalnią oraz pozostałymi zabawkami dostępnymi w klubiku. Spontaniczna zabawa zachęca dzieci do tego, aby były zaradne i samowystarczalne, a także rozwija ich naturalną, wrodzoną ciekawość świata. 2. Jedzą drugie śniadanie, które przynoszą ze sobą. 3. W zależności od dnia tygodnia, biorą udział w zajęciach dodatkowych takich jak – rytmika, ruch rozwijający Weroniki Sherborne, zajęcia plastyczno – techniczne, zajęcia taneczne z elementami jogi, zajęcia z kotem (felinoterapia). Codziennie: nauka globalnego czytania metodą G. Domana. W planach są także zajęcia z językiem angielskim (zależy od ilości dzieci w grupie). 4. W okresie wiosennym i letnim, zajęcia odbywają się też w naszym ogródku. Klub malucha został stworzony z myślą o dzieciach (i rodzicach), odczuwających pewien opór nawet przed krótkotrwałym rozstaniem oraz funkcjonowaniem w grupie. Podczas zajęć, dzieci mają okazję spędzić czas z rówieśnikami i nabrać pewności siebie. Dokładny plan zajęć (grupy 11:30 do 14:30) dostępny jest na stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

Z tej propozycji skorzystać mogą także rodzice, którzy pracują w domu, studiują lub chcą mieć chwilę dla siebie, będąc przy tym pewnym, że dziecko spędza czas w rozwojowy sposób.
Na zajęcia zorganizowane w ramach klubu malucha, zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 4 lat.
Minimalna liczba dzieci w grupie – 6, maksymalna – 10.

Cena:
350 zł za miesiąc (1 dziecko);
550 zł za miesiąc (2 dzieci – rodzeństwo);
45 zł za jednorazowe zajęcia / 1 dziecko.
Na czas zajęć w klubie malucha, sala zabaw jest zamknięta dla gości z zewnątrz.

ZBIERAMY ZAPISY NA ZAJĘCIA W GODZINACH: - 8:00 DO 11:00. - 11:30 DO 14:30.

Foto - relacja z klubu malucha dostępna jest pod tym linkiem: https://www.facebook.com/pg/nasze.filiko/photos/?tab=album&album_id=1248582318590942

ZAPRASZAMY! www.filiko.pl

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się