Nowy sezon w Centrum Kultury

Opublikowano poniedziałek, 11 września 2017, ostatnia aktualizacja czwartek, 14 września 2017 09:45:32

Zapraszamy na ostatni sezon w siedzibie na Łowickiej 51. Ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia do końca bieżącego roku. W repertuarze największe hity, m.in. „Psiunio” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza, „Zacznijmy jeszcze raz” w reż. Tomasza Sapryka oraz „Mayday. Run For Your Wife” w reż. Dariusza Majchrzaka. Ten ostatni tytuł cieszy się niesłabnącym powodzeniem od 6 lat! Dokładnie 11 listopada obchodzić będziemy kolejną rocznicę premiery.

W nowym sezonie zapraszamy również na wydarzenia muzyczne. Od września rusza kolejna edycja Niedzieli Melomana (Pomorski Pak Naukowo-Technologiczny) a od października Mała Gdyńska Filharmonia (Sala Koncertowa Portu Gdynia). Karolina Klawitter, która odpowiada za program tego drugiego cyklu, przygotowała dla młodych melomanów m.in. spotkanie z mistrzami stepu (Karol Drzewoszewski i Patrycja Mizerska), kolorowymi tańcami narodowymi oraz muzyką gospel.


Najbliższy sezon będzie wyjątkowy dla naszej instytucji. Po raz pierwszy przygotowaliśmy tak bogaty program na najmłodszych widzów. W repertuarze znajdziecie Państwo aż pięć tytułów dla dzieci, w tym dwie produkcje premierowe - w grudniu zaprosimy na „Księżniczkę na ziarnku grochu” w reż. Tomasza Podsiadłego oraz „Iwan – carski syn” w reż. Konrada Szachnowskiego.


To co najważniejsze dotyczy jednak naszej nowej siedziby. W pierwszej połowie przyszłego roku będziemy żegnać Mały Kack. Latem zaprosimy Państwa do nowego budynku w centrum miasta. W tej chwili trwają prace remontowe, konserwatorskie i renowacyjne obiektu zabytkowego Dom Marynarza Szwedzkiego w Gdyni, przyszłej siedziby Konsulatu Kultury – nowej siedziby Wydziału Kultury i Centrum Kultury w Gdyni. Niebawem przekażemy dokładne informacje na ten temat.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się