Półkolonie na Wzgórzu św. Maksymiliana

Opublikowano środa, 3 stycznia 2018, ostatnia aktualizacja środa, 3 stycznia 2018 10:33:17

Drodzy Rodzice! ​ Jeśli jak co roku macie problem co zrobić z dzieckiem w ferie, nie macie możliwość wzięcia urlopu i chcielibyście, żeby ktoś zapewniał dzieciom opiekę w tym czasie, ta propozycja z pewnością zadowoli każdego z Was.

Firma Kalamo we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 53 w Gdyni organizuje aktywne ferie pod okiem wykwalifikowanej kadry. ​
Kreatywne i pomysłowe warsztaty dydaktyczne, naukowo-eksperymentalne ciekawe warsztaty artystyczne, niezwykłe gry terenowe i sportowa rywalizacja! Wszystko w kameralnej 15 osobowej grupie.
Ponadto wyjścia na basen z nauką/doskonaleniem pływania, wspólna zabawa w kręgle w Centrum U7, seanse filmowe i wiele innych atrakcji! Naszym celem jest aktywny i kreatywny wypoczynek!
Podczas ferii zapewnimy Twojemu dziecku: ​ opiekę w godz. 7.30-16.30 materiały i narzędzia dydaktyczne; smaczne domowe obiady; zajęcia prowadzone w kameralnej grupie (MAX 15 uczestników), dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka; opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry; zabawy na świeżym powietrzu; fotorelacje na żywo na fb i prace pamiątkowe; bilety wstępu na zajęcia na basenie z trenerem, wejście do Amazonii, Fabryki Pizzy i na bowling z dodatkowymi atrakcjami; ubezpieczenie NNW. ​

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się