Ferie zimowe w WM: Pasja farbą na płótnie życia

Opublikowano środa, 17 stycznia 2018, ostatnia aktualizacja środa, 17 stycznia 2018 13:00:30

Jeżeli chcesz poznać podstawy graffiti oraz dowiedzieć się na czym polega street art to te zajęcia są dla Ciebie! Na 5-dniowe warsztaty z podstaw artystycznej aranżacji przestrzeni zapraszamy osoby powyżej 15 lat. Projekt realizowany będzie we wnętrzu Wymiennikowni i pozostanie tam na stałe. Celem zajęć jest nabycie umiejętności korzystania z narzędzi do tworzenia graffiti oraz wspólne stworzenie malowidła naściennego. Graffiti to jedna z form sztuki, która pozwala wyrażać swoje emocje, charakter oraz pozwala wskazać i docenić indywidualne cechy charakteru, które tworzą osobowość każdego z nas.

Materiały plastyczne wraz z materiałami ochronnymi zapewni organizator.

Prowadzący:
Piotr Kania - Beeski

Zajarany breakingiem od 2004. Już na samym początku cenił sobie oryginalny styl, smak i polot charakterystyczny dla tego stylu tańca. Reprezentuje jedną z najbardziej zadziornych i rozpoznawalnych ekip w kraju - Sztewite Gang. Bee urodził się w Grudziądzu w 91'. Od ponad półtora roku mieszka w Gdyni. Swój warsztat wzbogacał na terenie całego świata m.in. w Los Angeles, New York, Boston, Miami, Orlando, Seattle, Tokyo, Taipei itd. niejednokrotnie zdobywając wraz z ekipą najwyższe miejsca na podium. Oprócz zamiłowania do breakingu Piotrek zajmuje się malowaniem, tworząc niepowtarzalne dzieła w przestrzeniach miejskich.

Liczba uczestników: 10 osób od 15 roku życia
Wstęp: bezpłatny
Zapisy: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy mailowo: m.debna@lis.gdynia.pl, bądź telefonicznie 58 663 12 55. Karta kwalifikacyjna i regulamin do pobrania na stronie www.wymiennikownia.org

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się