WAKACJE 2019 CITY CAMPS

Opublikowano wtorek, 16 kwietnia 2019, ostatnia aktualizacja wtorek, 16 kwietnia 2019 13:12:31

Rozpoczynamy zapisy na - CITY CAMPS - dla dzieci 5-12 lat. W tym roku roku poznamy dziką Afrykę, słoneczną Anglię, spędzimy amerykańskie wakacje i zabawimy się w detektywów.

Rozpoczynamy zapisy na - CITY CAMPS - dla dzieci 5-12 lat.
W tym roku roku poznamy dziką Afrykę, słoneczną Anglię, spędzimy amerykańskie wakacje i zabawimy się w detektywów.

24-28.06 - Wild Africa
15-19.07 - American Holidays
5-9.08 - English Summer
26-30.08 - I Spy

W każdym tygodniu jeden dzień będzie pod hasłem survivalu (teoria i praktyka w lesie). Cały ostatni termin poświęcimy zagadkom, kodom, łamigłówkom - zabawimy się małych detektywów i escape room. Wciąż pozostajemy jednak wierni codziennym zajęciom i projektom językowym związanym z tematem tygodnia. 3 razy w każdym tygodniu pojedziemy na wycieczki. 2 razy będą zajęcia plastyczne. Tym razem mamy w planach malowanie koszulek i toreb na zakupy, treningi, wykonanie amuletów, totemów, gier z drewna i filcu..... Każdy z terminów będzie miał inny program, który udostępnimy po potwierdzeniu rezerwacji. Codziennie fotorelacja dla rodziców. Dzieci dzielimy na grupy wiekowe (zajęcia językowe) i płeć (zajęcia plastyczne).

Wyżywienie to jak zwykle obiadki (zupa i II danie) oraz po jednej wizycie w restauracji i pizzerii. W tym roku zamiast drugich śniadań proponujemy podwieczorki.

Przypominamy o zniżkach dla stałych klientów, rodzeństw, posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna i Karty Dużej Rodziny. Każdy kolejny turnus dodatkowo z 50 złotową zniżką.

ZAPISY: 512520701

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się