WAKACJE 2019, Wild Africa 24-28 czerwca - ZAPISY

Opublikowano środa, 15 maja 2019, ostatnia aktualizacja środa, 15 maja 2019 15:40:12

After School Club (Fikakowo) rozpoczyna zapisy na City Camp - Wild Africa na termin 24-28.06.2019 r.

Tydzień Wild Africa to wyjazd na kręgle, warsztaty muzealne i kino - premiera filmu "Sekretne życie zwierzaków 2". 
Przez 5 dni podzieleni na plemiona będziemy tworzyć ich nazwy, symbole, totemy, szałasy w lesie, maski, taniec, ubiór i zawołania plemienne itd. Trzy razy w tygodniu poznawać będziemy tajniki survivalu w teorii i praktyce na plaży i w lesie. 
Zajęcia językowe oparte będą o tematykę dnia np. w poniedziałek przeżyjemy przygodę językową w trakcie gry terenowej w lesie z zapoznaniem się z teorią survivalu. Dla wszystkich przygotowaliśmy wspaniałe zajęcia plastyczne: malowanie toreb lub plecaków zgodnie z własnym pomysłem, wykonanie masek i przebrań plemiennych, oraz gier i zabaw w drewnie i filcu. 

Zajęcia te, ich zakres i tematyka ściśle związanie są z płcią i wiekiem uczestników (grupy). 

TERMINY:
- 24 - 28 czerwca Wild Africa 
- 15 - 19 lipca American Holidays 
- 5 - 9 sierpnia English Summer 
- 26 - 30 sierpnia I Spy 

KAŻDY TYDZIEŃ Z INNYM PROGRAMEM ATRAKCJI !!! ZAJĘCIA JĘZYKOWE - angielski na co dzień projekty zgodne z tematem tygodnia WYCIECZKI – 3 razy w tygodniu - bowling park linowy Jump City, CN Experyment, kino, muzea. SURVIVAL - budowanie szałasów podchody w lesie tor przeszkód na plaży kamuflaż ZAJĘCIA PLASTYCZNE - malowanie koszulek/toreb wypalanie w drewnie totemy amulety tic tac toe FOTORELACJA Z KAŻDEGO DNIA DLA RODZICÓW PODZIAŁ NA GRUPY WIEKOWE 

W cenie: wyżywienie, napoje, materiały, ubezpieczenia, opieka wykwalifikowanej kadry. 
Wyżywienie to jak zwykle obiadki (zupa i II danie) oraz po jednej wizycie w restauracji i pizzerii. W tym roku zamiast drugich śniadań proponujemy podwieczorki. 

Przypominamy o zniżkach dla stałych klientów, rodzeństw, posiadaczy Karty Gdynia Rodzinna i Karty Dużej Rodziny. Każdy kolejny turnus dodatkowo z 50 złotową zniżką. 

Opieka odbywać się będzie w After School Club, Gdynia Fikakowo, ul. Lipowa 5 w godzinach 7.30 – 16.30. Cena: 120-140 zł/dzień, tydzień 499 zł * 
Informacje o zapisach, zniżkach i szczegółowym planie: biuro@asclub.edu.pl lub 512-520-701. 

Szczegółowy plan tygodnia po potwierdzeniu rezerwacji. 

ZAPRASZAMY

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się