Szalone mikołajki na morzu

Opublikowano czwartek, 28 listopada 2019, ostatnia aktualizacja czwartek, 28 listopada 2019 14:20:36

Jak co roku Mikołaj nadchodzi by otworzyć przed dziećmi magiczny świat niespodzianek i radości. By jeszcze bardziej zadziwić, nie używa czarodziejskich sań, lecz płynie statkiem Stena Line! Towarzyszą mu jego pomocnicy: Elżbietka i Lucjan. Zabierz dzieci i wyruszcie im na spotkanie. Wybierzcie się całą rodziną w mikołajkowy rejs pełen wyjątkowych, świątecznych atrakcji!

Mikołajowi tak spodobało się na naszym statku Stena Line, że postanowił spędzić tegoroczną imprezę właśnie tu, by bawić się z dziećmi od początku do końca. Do tej morskiej przygody zaprosił panią Mikołajową - Elżbietkę oraz swojego kuzyna Lucjana, którzy przygotowali cały program szalonych mikołajek na morzu.

Pomocnicy Mikołaja to doświadczeni animatorzy. Poprowadzą gwiazdkowe aktywności dla dzieci: zabawy plastyczne, konkursy świąteczne, psikusy, tańce oraz przygotują talent show! Pomogą najmłodszym w przygotowaniu prezentów pod choinkę i zabiorą ze sobą do świątecznej krainy zabawy, gdzie najważniejszym punktem dnia będzie spotkanie z Mikołajem i szalony wspólny taniec z balonikami!

Dorośli też poczują świąteczną magię podczas rejsu. Wieczorem warto spróbować wyjątkowego, wigilijnego bufetu kolacyjnego all inclusive. Menu łączące polskie, tradycyjne potrawy wigilijne ze szwedzkimi przysmakami zachwyci każdego! Nie zapomnij też zajrzeć do sklepu, gdzie z szerokiego asortymentu wybierzesz gwiazdkowe prezenty dla najbliższych.

Jest to rejs bez zejścia, 24- godzinny .
Wypłynięcia :
  • 06.12. - 19:30
  • 07.12. - 9:00
  • 07.12. - 21:00
Pamietajcie, że na hasło RODZINA dostaniecie 10 zł zniżki za każde dziecko.

W promocyjnej cenie: 
● rejs promem; 
● obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami; 
● kabina 2-os.lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu); 
● atrakcje dla dzieci zgodnie z programem; 
● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem;
 
Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie / rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. 

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. 
 
Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Więcej informacji na stronie: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/mikolajki-na-morzu

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się