Warsztaty „Rodzina z niepełnosprawnością”

Opublikowano poniedziałek, 10 lutego 2020, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 10 lutego 2020 14:52:05

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zaprasza na cykl warsztatów z pedagogiem Krzysztofem Sarzałą skierowanych do rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami.

Warsztaty „Rodzina z niepełnosprawnością” będą okazją do rozmów jak radzić sobie w trudnej sytuacji . Pan Krzysztof podpowie gdzie szukać wsparcia i pomocy dla wszystkich członków rodziny, jak mądrze i świadomie wspierać dziecko, o relacjach z rodzeństwem i dążeniu do samodzielności.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 28.02.2020 o godz. 10:00-14:00
w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Budynek II (sala koralowa) al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy:

Magdalena Biegańska
Telefon: 58 66 88791

Krzysztof Sarzała - pedagog, trener, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, koordynator Centrum Pomocy Dzieciom (wcześniej Centrum Interwencji Kryzysowej) Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku Współpracuje z Centrum Pomocy Dzieciom w Starogardzie Gdańskim. Członek Rady ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie PARPA. Posiada certyfikaty specjalisty przeciwdziałania przemocy w rodzinie wydane przez PARPA oraz Niebieską Linię. Wykładowca na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie SWPS. Autor standardów interwencji kryzysowej w pomocy społecznej oraz strategii interwencji w sytuacjach kryzysowych w szkole obowiązujących w oświacie. Autor publikacji m.in. "Standardy usług pomocy społecznej: interwencja kryzysowa" oraz "Strategii zarządzania kryzysem w szkole".

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się