Przygodowe wakacje 2020 w EXPERYMENCIE

Opublikowano środa, 17 czerwca 2020, ostatnia aktualizacja środa, 17 czerwca 2020 13:09:45

W czasie tegorocznych wakacji nad morzem warto odwiedzić Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, gdzie czekają specjalne letnie przygody zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni każdego roku przygotowuje specjalne zajęcia na czas letnich wakacji. Nie inaczej jest tym razem przez cały lipiec i sierpień, 7 dni w tygodniu na gości czekają dwa rodzaje specjalnych, naukowo przygodowych warsztatów oraz inne atrakcje.

EXPANJI od 8 lat
Wakacje to idealny moment na prawdziwe przygody. Na popularnonaukowych warsztatach EXPANJI uczestnicy wejdą w rolę poszukiwaczy przygód i stawią czoła naukowym zagadkom - ich rozwiązanie przybliży do odkrycia skarbu i ocalenia egzotycznej wyspy i jej mieszkańców. EXPERYMENTOWE warsztaty to zabawa dla całej rodziny i mnóstwo mądrej i wciągającej rozrywki . Dodatkowo uczestnicy wyniosą z niej także praktyczne umiejętności.
Szczegółowe informacje: https://experyment.gdynia.pl/pl/oferta/najblizsze-wydarzenia/expanji-wakacyjna-popularnonaukowa-przygoda/artykul

CZYSTE SLAJMOWISKO od 4 lat
Młodsi goście EXPERYMENTU wezmą udział w zabawnych i ekologicznych warsztatach CZYSTE SLAJMOWISKO. Pod okiem edukatorów, dzieci wykonają własnoręcznie bezpieczne i ekologiczne kosmetyki do mycia, które można ze sobą zabrać do domu, a także wykonać w domowym zaciszu z dostępnych materiałów. A myjąca ciastolina przyda się również na zajęciach, po zabawie uwielbianymi przez dzieci slime'ami, które oczywiście również zrobią same. Edukatorzy pokażą, jak zrobić kilka niepowtarzalnych slime'ów, których nie da się kupić w sklepach.
Szczegółowe informacje: https://experyment.gdynia.pl/pl/oferta/najblizsze-wydarzenia/czyste-slajmowisko-wielkie-wakacyjne-mieszanie-w-experymencie/artykul

EXPERYMENT bez tajemnic codziennie 11:30 i 14:30
Zwiedzanie wystaw EXPERYMENTU z edukatorem to wyjątkowy spacer i szansa poznanie eksponatów oczami ekspertów edukatorów każdy z nich ma inne zainteresowania i ulubione stanowiska, każdy specjalizuje się w innej dziedzinie i opowiada o wybranych stanowiskach na swój własny sposób. Takie zwiedzanie trwa około godziny, ale potem można eksplorować wystawę do woli również samodzielnie.
W zwiedzaniu na własną rękę pomagać będą nowe przepisy higieniczne wprowadzone w Centrum. W jednym momencie na wystawach będzie mogło przebywać do 350 osób, dzięki czemu komfort zwiedzania będzie dużo większy. Na sali rozmie szczone zostały także stanowiska do dezynfekcji rąk, a odwiedzający powinni pamiętać o zabraniu ze sobą maseczek. Żeby ułatwić gościom zakup biletów, Centrum rekomenduje korzystanie ze sklepu on line na swojej stronie internetowej, gdzie można kupić bilety na wszystkie organizowane przez EXPERYMENT wydarzenia oraz na zwiedzanie wystaw.
Szczegółowe informacje: https://experyment.gdynia.pl/pl/oferta/najblizsze-wydarzenia/zwiedzanie-z-edukatorem/artykul

7 dni w tygodniu 10:00 - 19:00
W odpowiedzi na potrzeby gości, Centrum Nauki EXPERYMENT w lipcu i sierpniu otwarte będzie codziennie –– przez 7 dni w tygodniu o stałych porach. Na warsztaty EXPANJI oraz CZYSTE SLAJMOWISKO, podobnie jak na Zwiedzanie z edukatorem można zapisać się każdego dnia. Wszystkie aktualne informacje na temat wydarzeń w EXPERYMENCIE dostępne są na www.experyment.gdynia.pl, www.bilety.experyment.gdynia.pl oraz w mediach społecznościowych Centrum.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się