Z rodziną w rejs dookoła świata lub na zimową olimpiadę

Opublikowano środa, 13 stycznia 2021, ostatnia aktualizacja środa, 13 stycznia 2021 12:59:04

Zima to dobry czas na zabawę i zdobywanie nowych doświadczeń. Przewoźnik promowy Stena Line zaprasza na rejsy pełne atrakcji dla całej rodziny. Wypłynięcia z Gdyni odbędą się w dniach: 19, 20, 26 i 27 lutego. Do wyboru jest „Rejs dookoła świata” lub „Zimowa olimpiada”.

„Rejs dookoła świata” w... 24 godziny

Wypłynięcie z Gdyni z terminalu promowego przy ul. Kwiatkowskiego 60:
  • w piątek, 19 lutego o godz. 19:30,
  • w sobotę, 20 lutego o godz. 09:00.
W trakcie „Rejsu dookoła świata” dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez profesjonalnych animatorów. Będą to między innymi zabawy ruchowe i warsztaty plastyczne, podczas których najmłodsi poznają nowe kultury oraz tradycje z różnych zakątków świata. Uczestnicy animacji będą uczyć się współpracy międzypaństwowej i poznają zabawy popularne we Francji, Peru, Indonezji czy Afryce. Nauczą się podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim, islandzkim oraz chińskim. Poza tym wspólnie wykonają gigantyczną mapę świata.

Na koniec zabawy dzieci wezmą udział w wielkim quizie sprawdzającym ich wiedzę na temat krajów, o których uczyli się w czasie rejsu. Uczestnicy poznają także statek i będą mieli okazję zobaczyć szwedzkie wysepki w Karlskronie.

Cennik oraz program rejsu znajdują się na stronie Rejs Dookoła Świata ze Stena Line.
 

„Zimowa Olimpiada”

Wypłynięcie z Gdyni z terminalu promowego przy ul. Kwiatkowskiego 60:
  • w piątek, 26 lutego o godz. 19:30,
  • w sobotę, 27 lutego o godz. 09:00.
W czasie rejsu „Zimowa Olimpiada” na pokładzie na uczestników będą czekać: gry ruchowe, slalomy, skoki i biegi. Po wykonaniu każdej konkurencji dziecko otrzyma naklejkę, którą należy wkleić do karty zadań. Osoby, które zbiorą wszystkie naklejki - otrzymują nagrodę.
 
Na pokładzie na najmłodszych czeka między innymi: lodowy labirynt - tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami, wyścig reniferów i skoki pingwinków. Poza tym zimowe układanki i zabawy taneczne.

Podczas warsztatów plastycznych razem z animatorem dzieci będą mogły zrobić medale, plakat olimpijski i pamiątkowe przypinki.

Ważna informacja - animacje w czasie rejsów odbywają się w dwóch blokach godzinowych: 10:00-11:30 i 13:30-15:00.

Program rejsu „Zimowa Olimpiada” oraz cennik są dostępne na stronie Zimowa Olimpiada.


Źródło: TUTAJ
 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się