Zapisz się na turniej Wesoła Piłka 2014!

Opublikowano czwartek, 11 września 2014, ostatnia aktualizacja czwartek, 11 września 2014 23:07:02

Trwają zapisy do bezpłatnego turnieju piłkarskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, tj. dla klas I – III i IV –VI. To już VI edycja tego turnieju, podczas którego nie zabraknie emocji oraz atrakcji!

Gwiazdy boisk na wyciągnięcie ręki
Podczas zawodów będą obecni aktualni piłkarze Arki oraz byli zawodnicy, w tym najsłynniejsi, którzy grali w żółto-niebieskich barwach. Będzie to także okazja do wspólnych rozmów czy zdobycie autografu oraz zrobienie zdjęcia z ulubionym zawodnikiem. Dla wszystkich czekają ponadto atrakcyjne upominki, a dla najlepszych drużyn medale i puchary. Będzie też konkurs wiedzy o piłce nożnej oraz poczęstunki.

Atrakcje dla seniorów
W tym roku turniej rozbudowany został o nową część – „Kawiarenkę Seniora”. Będzie to okazja wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu, przy muzyce oraz kawie i herbacie, zabarwianą humorem wesołego wodzireja, który będzie animował mini konkursy i wspólne dowcipy.

Zapisy trwają
Aby wystąpić w turnieju wystarczy zebrać około 10 osób w wieku szkolnym i wysłać Kartę Zgłoszenia na adres e-mail: events@si-arka.gdynia.pl. Początek imprezy w sobotę 27 września o godz. 10.00 w Ośrodku Piłkarskim SI „ARKA”, Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska 9.

Organizatorami turnieju są Stowarzyszenie Nowoczesny Senior Gdynia, Rada Dzielnicy Witomino Leśniczówka, Trójmiejska Spółdzielnia Socjalna ARKA oraz  Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia.

JAK ZGŁOSIĆ DRUŻYNĘ?
1. kliknij poniżej na wybrany napis by pobrać dokumenty,
2. dokładnie wypełnij Kartę Zgłoszenia
3. przygotowany formularz wyślij na adres e-mail: events@si-arka.gdynia.pl

Pobierz pliki: RegulaminKarta Zgłoszenia, Plakat 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się