Gdyńskie Poruszenie – nowe darmowe zajęcia

Opublikowano piątek, 21 listopada 2014, ostatnia aktualizacja piątek, 21 listopada 2014 12:27:07

Pilates, Zumba, Zumba dla dzieci i zajęcia dla kobiet w ciąży – nowości Gdyńskiego Poruszenia startują już w tym tygodniu. W poszerzonej ofercie każdy, niezależnie od wieku i potrzeb, znajdzie coś dla siebie.

Poniedziałkowe zajęcia Pilatesu to gratka dla wszystkich, którzy pragną w relaksującej atmosferze pozbyć się napięć i stresów, jednocześnie wzmacniając i rozciągając mięśnie. Ćwiczenia pozwalają skutecznie odciążyć kręgosłup, poprawić postawę i przyczyniają się do ogólnej poprawy zdrowia i samopoczucia. Zajęcia odbywać się będą o godzinie 19:00, prosimy o przynoszenie własnych mat do ćwiczeń.

Kolejna nowość, Zumba, to fitnessowy zastrzyk pozytywnej energii.  Proste układy bazujące na tańcach latynoskich i hip-hopie porwą każdego uczestnika do zabawy, a przy okazji pozwolą spalić kalorie i uzupełnić poziom endorfin. Chętnych na zumbowe szaleństwo zapraszamy w każdą środę o godzinie 17:45.

Zajęcia Zumby w wersji dla dzieci prowadzone będą w soboty o godzinie 17:30

W piątek o godzinie 17:30  do wspólnych ćwiczeń zapraszamy przyszłe mamy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy na co dzień zajmują się pracą z ciężarnymi kobietami. W programie znajdują się ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie. Ich podstawowym celem jest przygotowanie ciała do porodu oraz umożliwienie szybkiego powrotu do właściwej sylwetki.

Wszystkie nowe zajęcia będą odbywać się w odnowionej sali fitness Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (więcej o remoncie sali fitness). Obiekt znajduje się w Hali Lekkoatletycznej GOSiR, ul. Olimpijska 5.

Zapraszamy!

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się