Centrum "Modern" - rozwój osobowości artystycznej

adres:
ul. ul. Rozewska 1, Gdynia
tel:
601 - 79 - 16 - 89
e-mail:
stimil@wp.pl
www:
www.centrum-modern.pl
Centrum "Modern" istnieje od 2000 roku. Założycielem jest mgr Inessa Lerner - choreograf i reżyser wielu przedsięwzięć artystycznych. Centrum "Modern" zajmuje się promocją tańca, teatru i propagowaniem zdrowego stylu życia. Prowadzi kursy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty i kursy teatralne, zajęcia z muzyki i plastyki dla najmłodszych, zajęcia z jogi dla dorosłych, a także imprezy artystyczne oparte na show i pokazach mody. Celem jest rozwój osobowości artystycznej i stworzenie miejsca, gdzie każdy w miłej atmosferze będzie mógł aktywnie odpoczywać i rozwijać swoje talenty oraz poznawać nowych ludzi.

KLUB MAŁOLATA:
Dzieci rodzą się z pewną pulą wrodzonych umiejętności, które sprawiają ze ich rozwój idzie w określonym kierunku. Rozwijać te wrodzone umiejętności to nasz cel. Zajęcia przebiegają w formie zabawy. Zabawa jest dla dziecka sposobem zdobywania wiedzy o świecie i pozwala na rozwijanie różnych umiejętności: kształtowanie wyobraźni, poczucie rytmu, prawidłowa postawa ciała, pamięć ruchowa, współpraca w grupie, nauka śpiewu oraz rozwój zdolności plastycznych.
Cele zajęć:
Zajęcia taneczne - nauczą dziecko prawidłowego oddychania, z elementami jogi rozwiną prawidłową postawę ciała, pamięć ruchową i muzyczną oraz współpracę w grupie.
Zajęcia teatralne - zajęcia teatralne prowadzone są w formie gier dramatyczno – teatralnych. Zajęcia te pozwolą rozwijać wyobraźnię i wrażliwość, pamięć słuchową i wzrokową, współpracę w grupie oraz twórczy potencjał dziecka.
Zajęcia muzyczne - zajęcia nauczą dziecko rozpoznawać różne style muzyki, słuchać muzykę i ją odtworzyć. Pomogą w nauce śpiewu oraz umożliwią rozwój słuchu muzycznego i poczucia rytmu
Klub małolata - terminarz zajęć
Wtorek - 16.30 - 18.00
Czwartek - 16.30 - 18.00
Klub małolata - cennik
1 x tyg 2h - 120 zł miesięcznie (2 przedmioty 8h/m-c)
2 x tyg 2h - 240 zł miesięcznie (4 przedmioty 16h/m-c)

FERIE I WAKACJE
Jeżeli dziecko w czasie ferii zimowych lub wakacji letnich nie wyjeżdża na obóz, wycieczkę do rodziny a zostaje w mieście, to jeszcze nie znaczy że nie będzie miało wspaniałego odpoczynku. Proponujemy alternatywę - półkolonie w mieście. Zapewniamy fachową, wykwalifikowaną opiekę i rozmaity program półkolonii. Mamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Półkolonie zorganizowane w Gdyni – Chyloni ul. Rozewska 1 Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. W programie półkolonii : zajęcia taneczne, teatralne , muzyczne, plastyczne, nauka pływania.

Wycieczki:
do kina, na kręgle, na konie, rejs statkiem po porcie Gdyńskim, park linowy w Kolibkach, plac zabaw „Bajkowo”,Oceanarium i wiele innych atrakcji.

PROGRMAY ARTYSTYCZNE
Realizujemy występy artystyczne na urodzinach, przyjęciach, wieczorkach i bankietach. Posiadamy gotowe widowiska teatralne i rozrywkowe dla przedszkoli i szkół, pełne niespodzianek, konkursów i muzyki. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i zapewnia dzieciom niesamowite przeżycia.
UWAGA
Propozycja świąteczna dla przedszkoli szkół i organizacji. Przedstawienie mikołajkowe dla dzieci "Prezenty dla Świętego Mikołaja" - Program 120 min: zabawy teatralne przedstawienie świąteczne konkursy, tańce, piosenki Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się