Moya Yoga Klub

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Świętojańska 38/4, 81-372 Gdynia
tel:
694-866-678
e-mail:
info@moyayoga.com
www:
www.moyayoga.com
Miejsce gdzie skupiamy doświadczenia różnych ludzi
Studio hot jogi i jogi na hamakach.W klubie mieści się sala do hot jogi, czyli jogi w temperaturze 36 stopni Celcjusza, sala do air jogi czyli jogi na hamakach oraz sala do masażu tajskiego i akumpresury.

Naszą misją jest zainspirowanie pasją jogi i zdrowego stylu życia tak wielu ludzi ilu uda nam się spotkać na swojej drodze. Wierzymy,że  świat, w którym przyszło nam żyć desperacko potrzebuje transformacji .Żeby jakiekolwiek zmiany mogły nastąpić ,niezbędni są zdrowi,pełni entuzjazmu ludzi,którzy będą pracować nad rozwojem świadomości siebie i otaczającego ich świata. Prawdziwe szczęście ,spokój i równowaga mogą być zdobyte poprzez długotrwały proces samorealizacji.Na początku zacznijmy zmieniać siebie a potem zarażać innych swoim pozytywnym podejściem do życia .

A zatem naszym zadaniem jest rozpalić w was entuzjazm , uzdrowić wasze ciała i otworzyć serca na nowe wyzwania.Joga jest indywidualną ścieżką,która  odkryje przed tobą prawdziwy potencjał i pozwoli na życie w pełni.


Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Z kartą Gdynia Rodzinna 10% zniżki na wszystkie zajęcia jogi na pojedyncze wejścia jak i karnety dla mam, tatusiów i dzieci.
Zajęcia dla dzieci odbywają się w niedzielę o godzinie 11:00. W tym samym czasie odbywają się zajęcia dla dorosłych.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się