ARKA GDYNIA HANDBALL

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Chwaszczyńska 188, 81-571 Gdynia
tel:
795-584-343
e-mail:
biuro@agreczni.pl
www:
www.agreczni.pl
Spójnia Gdynia SA to klub sportowy sekcji piłki ręcznej mężczyzn założony w 2011 r. w Gdyni. W ramach klubu funkcjonuje drużyna seniorów (od lat 19), która od sierpnia 2018 r. funkcjonuje pod nazwą Arka Gdynia. 

W 2016 r. szczypiorniści z Gdyni zdobyli pierwsze miejsce w I-lidze mężczyzn grupy A, dzięki czemu w 2017 roku awansowali do rozgrywek PGNiG Superligi. W ramach klubu od 2018 funkcjonują także dwie drużyny młodzieżowe chłopców – juniorzy młodsi i juniorzy, którzy grają w rozgrywkach młodzieżowych sezonu 2018/2019. Aktualnie klub prowadzi także nabór do grupy młodzików (roczniki: 2005 i 2006). 

Mecze Arki Gdynia Handball rozgrywane są na Hali widowiskowo-sportowej Gdynia Arena.

Klub przykłada dużą uwagę do promocji zdrowego oraz aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży z Gdyni, kładąc przy tym nacisk na promocję dyscypliny, jaką jest piłka ręczna. Wśród działań Arki Gdynia Handball są chociażby takie projekty, jak „Handball z Arką”, kontynuacja „Wf’u ze Spójnią”, otwarte treningi dla dzieci i młodzieży z zawodnikami Arki Gdynia Handball, patronat nad klasami o profilu piłki ręcznej, czy darmowe wejścia na mecze Arki w ramach rozgrywek PGNiG superligi w Gdyni Arenie, dla zorganizowanych grup szkolnych.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

Dla posiadaczy karty Gdynia Rodzinna:
- bilet ulgowy dla opiekuna / rodzica na mecz
- wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 16.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się