Akademia Plastyczna

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Cechowa 2, 81-174 Gdynia
tel:
58 782-17-49
www:
www.akademiaplastyczna.pl
Zajęcia w Akademii Plastycznej mają na celu nie tylko wszechstronne rozwijanie osobowości dziecka, ale również przygotowanie go do dalszego kształcenia w szkołach wyższego stopnia. Zajęcia przeznaczone są dla zainteresowanych rysowaniem i malowaniem oraz tych, którzy chcieliby sprawdzić swoje predyspozycje plastyczne. Udział w tych zajęciach może być traktowany jako hobby lub jako rozwój umiejętności plastycznych i kontynuowanie nauki w szkołach o tym samym profilu.

Wychowanie plastyczne jest koniecznym i nieodzownym czynnikiem wszechstronnego rozwoju dziecka. Kultura przeżyć, ich siła i jakość będą tym bogatsze, im wcześniej dziecko zacznie obcować ze sztuką. Bardzo ważną rolę na zajęciach odgrywa nauczyciel - nauczyciel innowacyjny, twórczy, poszukujący, otwarty na świat i problemy, który na zajęciach podsuwa dzieciom coraz to nowsze i ciekawsze techniki plastyczne oraz atrakcyjne przybory i materiały. Dlatego też nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, absolwentów Edukacji Artystycznej Akademii Sztuk Pięknych, posiadających duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zajęcia dla dzieci charakteryzują się więc wysokim poziomem artystycznym. Edukacja plastyczna obejmuje różne techniki i formy wypowiedzi twórczej dziecka. Pracujemy z dziećmi dostosowując zajęcia do ich umiejętności, potrzeb i zainteresowań.

Oferujemy nowoczesny i otwarty program kształcenia, fachową, życzliwą i doświadczoną kadrę pedagogów oraz możliwość uczestniczenia w różnorodnych doświadczeniach artystycznych.

Zniżki z kartą Gdynia Rodzinna

- 5% zniżki na wszystkie zajęcia grupowe (nie łączy się z innymi zniżkami)

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się