Centrum Aktywności Rodziny

Partner karty Gdynia Rodzinna

adres:
ul. Świętojańska 1, 81-334 Gdynia
tel:
58 62 000 64
e-mail:
rodzina@gdynia.pl
www:
gdyniarodzinna.pl
godz. otwarcia:
pn - pt 10-17, w każdą drugą sobotę miesiąca w godz. 9-15
Jednym z głównych zadań Gdyńskiego Centrum Aktywności Rodziny będzie zintegrowanie różnych instytucji i organizacji działających w obszarze tematyki rodzinnej poprzez stworzenie platformy regularnych spotkań interdyscyplinarnych, organizowanie specjalistycznych warsztatów i szkoleń i zwiększenie udziału samych mieszkańców w decydowaniu o tym jak wesprzeć  czy zainspirować gdyńskie rodziny.
 
W Gdyńskim Centrum Aktywności Rodziny uzyskać będzie można informację na temat dostępnej oferty kierowanej do rodzin. Zarówno tej dostępnej dla indywidualnych mieszkańców jak i profesjonalistów i organizacji budujących własną ofertę. Działać będzie także punkt konsultacyjny. Zadaniem centrum będzie też nadzorowanie i monitorowanie jakości usług kierowanych do rodzin i dzieci poprzez diagnozowanie dostępnych zasobów w Gdyni i nie tylko.
 
Gdyńskie Centrum Aktywności Rodziny od poniedziałku 21 października działać będzie przy ul. Świętojańska  1. Czynny będzie w dni powszednie w godz. 10-17 oraz w każdą drugą sobotę miesiąca w godz. 9-15.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Opinie

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się