II Gdyński Dzień Zumby

miejsce:
Gdyńskie Centrum Sportu
adres:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
kiedy:
niedziela, 9 kwietnia 2017
godz. 14:00 - 17:00
Gdyński Dzień Zumby- to ogromna dawka pozytywnej energii, uczestniczyć w nim może każdy, kto lubi poruszać się w rytm muzyki.

Zapraszamy 09 kwietnia 2017 r. o godz. 14.00 do Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu.
Wydarzenie prowadzić będą instruktorzy z Trójmiasta m.in. Monika Tran Van, Ania Cegłowska, Natalia Wargacka, Dorota Sumiła, Anna Barlak.

Będzie również kącik malucha, w którym rodzice będą mogli zostawić maluszki i wziąć udział w zabawie.

Zbiórka charytatywna:

Tak jak za pierwszym razem II Gdyński Dzień Zumby to także okazja na podzielenie się dobrą energią. Podczas wydarzenia prowadzona będzie akcja charytatywna. Dochód z niej przeznaczony zostanie na wsparcie 19. letniej Julki , która dwa lata temu uległa wypadkowi samochodowemu w skutek którego doznała urazu kręgosłupa na odcinku piersiowym Th2-Thh3.

Wypadek diametralnie wywrócił życie Julki. Z żywiołowej dziewczyny, kochanej przyjaciółki, pilnej uczennicy Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku i pracownicy Żeglugi Gdańskiej stała się osobą uzależnionej od drugiej osoby.

Julka została sparaliżowana od pasa w dół i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim, jednak dzielnie walczy i nie poddaje się. Mimo przeciwności losu doży do pełnej sprawności i dawnego życia. Rehabilitacja szybko postępuje i idzie w dobrym kierunku, niestety jest bardzo kosztowna.

Julka ma ogromne szansę aby znów stanąć na nogach, dlatego nie powinna robić przerw w rehabilitacji – jest ona potrzebna codziennie.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się