Wyprawy kajakowe - Piotr Opacian.

miejsce:
Pomorski Park Naukowo Technologiczny
adres:
ul. Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia
kiedy:
piątek, 17 marca 2017
godz. 17:00 - 20:00
www:
www.facebook.com/events/1403214266367596/
Kolejne spotkanie Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych "Wyjdź w Świat" poprowadzi Piotr Opacian - kajakarz, fotograf, laureat Kolosa 2005 za spływ rzeką Madidi w Boliwii, autor książki "Xingu Rzeka wolnych Indian" i wielu artykułów w prasie ogólnopolskiej.

Na spotkaniu opowie o swoich wyprawach kajakowych w różne miejsca na świecie - m.in. do Ameryki Południowej, która jest jego ulubionym kontynentem. Podzieli się również informacjami praktycznymi - jak wybiera rzekę oraz jednostkę pływającą i sprzęt, opowie jakie miał problemy z kajakiem np. uszkodzenia i jak je naprawiać bez pomocy z zewnątrz.

Spotkanie odbędzie się w piątek 17 marca w godz. 17:00 – 20:00 na Sali Morskiej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98).

W trakcie spotkania rozlosujemy 3 nagrody od sponsora nagród - marki Fjord Nansen. Aby wziąć udział w losowaniu należy wpisać się na listę obecności na spotkaniu.

Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnej opieki nad dziećmi powyżej 3 roku życia w trakcie spotkania. Opiekę zapewni Akademia Małych Animacji Domifan. Prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na opiekę najpóźniej na dzień przed spotkaniem poprzez przesłanie maila zawierającego imię i wiek dziecka na adres warsztatypodroznicze@gmail.com.

Organizatorem Warsztatów jest Hufiec ZHP Gdynia reprezentowany przez Karinę i Marcina Stenclów. Projekt jest finansowany przez miasto Gdynia.

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się