Zegar Biologiczny wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - wykład

miejsce:
Ciuciubabka
adres:
ul. Piłsudskiego 30, Gdynia
kiedy:
piątek, 28 kwietnia 2017
godz. 11:00 - 12:30
e-mail:
agnieszka@ciuciubabkacafe.pl
ceny biletów:
Wstęp wolny. Zapisy mailem: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl
Zapraszamy na wyjątkowy wykład pt. Zegar Biologiczny wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, czyli jak żyć w harmonii z własnym ciałem i naturą.

Na spotkaniu dowiesz się, jak pory dnia wpływają na pracę narządów wewnętrznych.
Opowiem, jak w praktyce interpretować zasady zegara biologicznego, czyli dlaczego lepiej nie pić kawy między 11:00 a 13:00, a śniadanie najlepiej jeść około 7:00-8:00 rano.

Wprowadzając zasady zegara biologicznego do codziennego życia, masz szansę poprawić stan zdrowia i każdego dnia tryskać energią :)

Wykład powadzi: Aga Fiszer-Kosińska, holistyczny doradca żywieniowy, studentka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz medycyny naturalnej. Studiuje Tradycyjną Medycynę Chińską w Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku. Licencjonowana instruktorka fitness. Systematycznie poszerza swoją wiedzę na kursach, z zakresu dietetyki i suplementacji (m.in. Mauricz, Barbell Kitchen, Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej TOMO, Energomedica). Bierze udział w wielu konferencjach medycznych i dietetycznych, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

Na co dzień prowadzi praktykę doradztwa żywieniowego. W swojej praktyce stara się łączyć najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki z tradycją Medycyny Chińskiej.
Stworzyła poradnię inaturalnie.pl Poradnia Zdrowego Życia, aby wspierać ludzi w dążeniu do zmian żywieniowych w zgodzie z naturą.
Fascynuje ją kuchnia Pięciu Przemian wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Wstęp wolny. Zapisy mailem: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się