Elektrosmog - realne zagrożenie dla naszego organizmu? - wykład

miejsce:
Ciuciubabka
adres:
ul. Piłsudskiego 30, Gdynia
kiedy:
poniedziałek, 15 stycznia 2018
godz. 17:30 - 19:00
e-mail:
agnieszka@ciuciubabkacafe.pl
www:
www.facebook.com/events/566339487041364/?active_tab=about
Co to jest ELEKTROSMOG?
Jest to określenie stosowane do zanieczyszczenia elektromagnetycznego związanego z emisją sztucznego promieniowania elektromagnetycznego do środowiska. Powstaje w wyniku przepływu prądu w urządzeniach domowych, źródłami są także linie energetyczne oraz telekomunikacyjne stacje nadawcze.

Używanie urządzeń zasilanych energią elektryczną i emitujących promieniowanie elektromagnetyczne, stało się naturalnym otoczeniem naszego współczesnego życia.
Stanowi to ogromne zagrożenie dla nas, gdyż nie rejestrujemy ich naszymi zmysłami i nie kontrolujemy tego wokół czego się przemieszczamy.

Czy wiesz, że …
Według ostatnich badań, 31 naukowców z 14 krajów skupionych w IARC (International Agency for Research on Cancer) i prowadzonych dla WHO - Światowej Organizacji Zdrowia, zasugerowało, że telefony komórkowe powinny zostać sklasyfikowane, jak potencjalnie kancerogenne.

W ostatnich latach nastąpił wyraźny wzrost liczby urządzeń, które emitują promieniowanie elektromagnetyczne. Przybyło także ich użytkowników.

Na wykładzie dowiesz się:

- w jaki sposób smog elektromagnetyczny wpływa na nasze zdrowie
- kto jest najbardziej zagrożony i dlaczego
- podpowiem wiele praktycznych rad, jak ograniczyć oddziaływanie elektrosmogu w mieszkaniu i poza nim.


Wykład powadzi: Aga Fiszer-Kosińska, holistyczny doradca żywieniowy, studentka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz medycyny naturalnej. Studiuje Tradycyjną Medycynę Chińską w Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku. Licencjonowana instruktorka fitness. Systematycznie poszerza swoją wiedzę na kursach, z zakresu dietetyki i suplementacji (m.in. Mauricz, Barbell Kitchen, Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej TOMO, Energomedica). Bierze udział w wielu konferencjach medycznych i dietetycznych, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

Na co dzień prowadzi praktykę doradztwa żywieniowego. W swojej praktyce stara się łączyć najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki z tradycją Medycyny Chińskiej.
Stworzyła poradnię inaturalnie.pl Poradnia Zdrowego Życia, aby wspierać ludzi w dążeniu do zmian żywieniowych w zgodzie z naturą.
Fascynuje ją kuchnia Pięciu Przemian wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Wstęp wolny. Zapisy mailem: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

styczeń

2018
pn wt śr czw pt sob nd
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31 1 2 3 4