Inspiracja jest Kobietą - wykłady, dyskusje, strefa kobiecości

miejsce:
Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości
adres:
ul. Olimpijska 2, 81-538 Gdynia
kiedy:
sobota, 30 marca 2019
godz. 10:00 - 14:00
e-mail:
kontakt@ciuciubabkacafe.pl
www:
https://www.facebook.com/events/230876344482874/
ceny biletów:
59 zł
Inspiracja jest kobietą to inicjatywa, która powstała dzięki energii wielu fascynujących kobiet, które przez ponad 3 lata dzieliły się swoimi doświadczeniami i historiami w ramach cyklicznych spotkań Klub Przedsiębiorczych Mam w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka Cafe. Przyszedł czas, aby zrobić wspólnie coś więcej. Spotkać się w szerokim otwartym gronie kobiet, które pragną być sobą, które chcą życiowe doświadczenia postrzegać jako inspiracje do rozwoju i spotkania ze sobą.

Nie musisz być mamą, nie musisz być przedsiębiorcza, nie musisz NIC. Ale WSZYSTKO MOŻESZ.

Lokalizacja: Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, Olimpijska 2, Gdynia

Przyjdź i poznaj inne wyjątkowe kobiety, które inspirują wzbogacają życie innych i swoją dobrą energią rozpalają je do działania na każdej płaszczyźnie życia.

Co Cię czeka w to wyjątkowe sobotnie przedpołudnie?

- CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS ZAINSPIRUJE - panel dyskusyjny z kobietami, które z sukcesem dzielą różne życiowe role - matek, córek, partnerek, żon, przyjaciółek, właścicielek firm, przełożonych i pracownic. Porozmawiamy o życiu usłanym nie tylko różami, o podnoszeniu się, pokonywaniu słabości, wychodzeniu z zakrętów na prostą.

- KOCHAM SIEBIE Z WZAJEMNOŚCIĄ - wykład o asertywności w życiu prywatnym i zawodowym, o stawianiu granic i dbaniu o swoje potrzeby - prowadząca: Sylwia Krysa, doświadczony coach i trener, uważa, że asertywność to fajna droga do harmonii i satysfakcji.

- STYLE MYŚLENIA I DZIAŁANIA WG FRIS - inspirująco i efektywnie w życiu i biznesie - prowadząca: Marta Borkowska-Bierć, certyfikowany trener FRIS, praktyk biznesu, konsultantka, trener.

- JEŚLI NIE ZMIENISZ NIC, TO NIC SIĘ NIE ZMIENI - wykład na temat wprowadzania zmian w stylu życia, diecie i myśleniu o sobie - prowadząca - Patrycja Zabrzeska, trener zdrowego stylu życia, doradca żywieniowy.

- JAK BĘDĘ DUŻA, ZOSTANĘ SOBĄ - wykład o tym, jak obiektywnie spojrzeć na siebie i poznać swoje mocne i słabe strony, wykorzystując w życiu prywatnym jedno z kluczowych narzędzi marketingowych - prowadząca Agnieszka Łukomska, właścicielka kawiarni Ciuciubabka Cafe, szczęśliwa mama, kobieta wspierająca inne kobiety, autorka książki "Jak będę duża, zostanę sobą"

- STREFA KOBIECOŚCI, w której będą czekać na Was partnerzy, którzy zadbają nie tylko o Wasze piękno, ale i dobre samopoczucie.

- METAMORFOZA jednej z uczestniczek spotkania przeprowadzona przez stylistkę oraz wizażystkę z projektu Samolubna Ty.

- Upominki i niespodzianki dla uczestniczek

- Pyszne przerwy kawowe zorganizowane przez Ciuciubabka Cafe

Koszt: 59 zł/osobę
Biletty: https://inspiracjajestkobieta.evenea.pl/ 

Szczegółowa agenda i więcej informacji o partnerach spotkania WKRÓTCE.
FB: https://www.facebook.com/events/230876344482874/

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

maj

2019
pn wt śr czw pt sob nd
18 29 30 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31 1 2