Dzień dziecka w kinie Helios

miejsce:
Helios Gdynia Centrum Riviera
adres:
ul. Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia
kiedy:
piątek, 31 maja 2019 - niedziela, 2 czerwca 2019
godz. 10:00 - 20:00
W Dniu Dziecka każdy z nas ma swoje święto! W tym wyjątkowym czasie odłóżcie na bok wszystkie "dorosłe" sprawy i poświęćcie czas wyłącznie najmłodszym! Dajcie się ponieść potędze wyobraźni i dziecięcej fantazji.

Jak to zrobić? Z pomocą rusza Kino Helios Gdynia! W tym wyjątkowym dniu nikt nie będzie się nudził!

Poza wspaniałymi propozycjami filmowymi czekać na Was będą też animatorzy zachęcający do wspólnej zabawy! Będzie okazja by razem kolorować, bawić się i śmiać! Przekonajcie się jak wiele powodów do radości może dostarczyć chusta animacyjna!

Zbudujecie razem z dziećmi zachwycające konstrukcje ze... słomek! Czekać na Was będą też wielkie puzzle! Czy ich ułożenie będzie dla Was prawdziwym wyzwaniem, czy też nie sprawi Wam trudności?

Wiemy, że malowanie buziek to dla dzieci prawdziwa frajda! Nie może zatem zabraknąć i tej atrakcji! Na dziecięcych twarzach zagości nie tylko uśmiech, ale i barwne postaci z filmów, zwierzaki, motylki i... co tylko podpowie fantazja! 

Pokażemy Wam też, że z balonów można... wyczarować prawdziwe cuda! Nie trzeba wcale mieć magicznej różdżki, wystarczą sprawne palce i odrobina wyobraźni, by powstało prawdziwe balonowe zoo. Nie tylko nauczymy dzieci jak zrobić z balonów małpkę, czy pieska, ale też będziecie mogli otrzymać te balonowe cuda w prezencie!

Nie zapominamy jednak, że mamy XXI wiek i że ulubioną zabawką dzieci są... smartfony! Radzimy zatem zadbać o naładowanie swoich telefonów. Przydadzą się do wyjątkowej, interaktywnej zabawy! W Kinie zamieszkały różne, dziwne stwory! Daj się porwać przygodzie! Pomóż nam je wyłapać, a przy okazji rozwiązuj zagadki, wykonuj zadania i baw się świetnie! Gwarantujemy, że trzeba będzie wysilić nie tylko mięśnie, ale i szare komórki! Nagrodą będzie wielka satysfakcja i niespodzianka wręczona przez pracowników kina.

Nie może też zabraknąć... konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zespół kina zadba o to, by każde dziecko opuszczało, w dniu swojego święta, kino uśmiechając się od ucha do ucha! A zważywszy, że nic tak nie sprawia radości rodzicom jak uśmiech ich dziecka - uśmiechać będziemy się wszyscy!

Zapraszamy do Kina Helios! Przekonajcie się, że to tylko część niespodzianek, które kino Helios dla Was przygotowało!

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

lipiec

2019
pn wt śr czw pt sob nd
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31 1 2 3 4