(z)Ręczne FERIE zimowe w szpilkowym CraftRoomie

miejsce:
Lilki Szpilki
adres:
ul. Bema 10, 81-386 Gdynia
kiedy:
poniedziałek, 4 stycznia 2021 - piątek, 15 stycznia 2021
godz. 09:00 - 15:00
e-mail:
lilkiszpilki@gmail.com
ceny biletów:
780

Zajęcia tygodniowe są znaną i lubianą formą warsztatów, na które niejeden malec czeka z ustęsknieniem - nie ma bowiem znaczenia, czy brał w nich udział raz, czy cztery razy, a może jeszcze nigdy dotąd - formuła jest elastyczna i daje się pięknie dopasować do wszystkich kursantów, bez względu na stopień zaawansowania i dotychczasowe doświadczenie.

Mamy nowy termin ferii zimowych, ale ..

ponieważ zupełnie nie wiadomo, co będzie można w styczniu, a czego nie - proponuję zapisy w bardzo asekuracyjnej formie, tzn:

*wpłata rezerwacyjna wyniesie 250zł - jeśli z przyczyn od nas niezależnych, a związanych z przebiegiem epidemii koronawirusa, zajęcia się nie odbędą, wpłacona kwota pokryje udział dziecka w dowolnych warsztatach, kiedy już będzie wolno :)

*Bardzo ostrożnie zaproponuję mniej liczne grupy - w momencie uruchomienia zapisów,  dostępnych będzie 8 miejsc ( bez możliwości zwiększenia tej liczby. Jeśli dopuszczalna ilośc uczestników okaże się być mniejsza, niż 8 - zadecyduje kolejność dokonanej rezerwacji.

Aby dokonać rezerwacji, należy dokonać zakupu w sklepie lilkiszpilki.pl - opłata rezerwacyjna zostanie odjęta od końcowej opłaty, którą uiszczą Państwo najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem zajęć, przelewem na konto lub w pracowni -kartą lub gotówką.

W przypadku uzasadnionej rezygnacji z udziału w warsztatach, pieniądze będą zwrócone na kartę podarunkową - do wykorzystania w sklepie internetowym.

________________________________

Pracownia będzie w tym czasie dostępna wyłacznie dla uczestników zajęć - będa mogły w niej przebywać wyłącznie dzieci biorące udział w warsztatach ( sklep nie będzie czynny).

Dzieci muszą mieć ze sobą maseczki higieniczne.

Płyny do dezynfekcji rąk oraz mydła antybakteryjne dostępne w pracowni.

cena:

780.00 -26zł/godzina opieki i animacji (cena za godzinę nie zostaje zmieniona w stosunku do wakacji 2020), wyposażone stanowisko, dobrej jakości materiały, w rozmaitych wzorach i kolorach, napoje, ulubione grzanki :)

rezerwacja:

zakup "biletu" w sklepie internetowym

PROGRAM:

*5 kreatywnych dni: każdego dnia nowe wyzwania, projekty, moc satysfakcji - nowe pomysły i zadania, dzięki czemu absolwenci poprzednich edycji nie będą powielać swoich wcześniejszych prac
*nauka bezpiecznej i skutecznej obsługi maszyny do szycia
*wyposażone stanowisko pracy z maszyną do wyłacznej dyspozycji
*lekcja o tkaninach, ich rodzajach i zastosowaniu
*realizacja projektów o różnym poziomie trudności
*szycie na maszynie, trening ręcznego szycia
*przerwa śniadaniowa - zapewnimy napoje, grzanki- zasadniczy prowiant przygotowują Państwo dziecku we własnym zakresie -możliwośćć podgrzania.

Wszystkie uszyte dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Preferowany WIEK uczestników:

8-14lat (sprytne młodsze także zapraszamy!)

ilość miejsc:

8 - praca w 2 "salach" w konfiguracji 5 + 3 osoby.

Po informacje dodatkowe:

lilkiszpilki@gmail.com

Żródło: TUTAJ

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

styczeń

2021
pn wt śr czw pt sob nd
53 28 29 30 31 1 2 3
1 4 5 6 7 8 9 10
2 11 12 13 14 15 16 17
3 18 19 20 21 22 23 24
4 25 26 27 28 29 30 31