ON-LINE: cykl spotkań indywidualnych dla przyszłych mam

Opublikowano wtorek, 3 listopada 2020, ostatnia aktualizacja wtorek, 3 listopada 2020 14:29:21

Zbliżający się poród, nastroje społeczne, stan pandemii i realne ograniczenia w poruszaniu się i kontaktach z innymi ludźmi mogą istotnie wpływać na samopoczucie przyszłych mam, generować lęk i niepokój. Pojawiające się emocje mogą też być związane z doświadczeniami z dzieciństwa lub poprzednich okresów ciąży.

Dlatego zapraszamy przyszłe mamy z GDAŃSKA, TRÓJMIASTA i okolic – zwłaszcza te, które same doznawały przemocy, krzywdzenia, zaniedbywania, mają obniżone samopoczucie lub dostały takie zalecenia od lekarza POZ, ginekologa czy położnej, na cykl spotkań indywidualnych w formie online.

Z pomocą psycholożki, specjalistki od wsparcia kobiet w okresie prenatalnym i pomocy dzieciom w naszym Centrum Pomocy Dzieciom w Gdańsku oczekujące dziecka kobiety dowiedzą się, jak budować więź z dzieckiem, radzić sobie z trudnościami wynikającymi z okresu przed urodzeniem dziecka i tymi, które mogą pojawić się w trakcie macierzyństwa, ale też czerpać radość z bycia razem, co pozytywnie wpłynie na rozwój i przyszłość dziecka.

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się