Świąteczna zabawa Gdyni Rodzinnej - Małe Mikołaje, czyli razem rozkręcimy Święta!

Opublikowano piątek, 27 listopada 2020, ostatnia aktualizacja wtorek, 29 grudnia 2020 14:01:26

W tym roku Święta będą wyglądały zupełnie inaczej, dlatego Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek i Gdynia Rodzinna, wspólnie z Mikołajem i super reporterem Dawidem zorganizowali niesamowitą świąteczną zabawę „Małe Mikołaje, czyli razem rozkręcimy Święta!”. Razem musimy zrobić wszystko, żeby w tym roku Święta były tak samo wesołe i kolorowe jak zawsze.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 1 grudnia 2020 roku na godzinę 13:00 i będzie to niezwykły wywiad z Prezydentem Gdyni i Mikołajem. Dowiemy się z kim Prezydent ubiera choinkę oraz czy Mikołaj jest Prezydentem.

Przygotowaliśmy sześć zadań do wykonania w domu. Każde pomoże Wam stworzyć niezapomniany świąteczny nastrój. Do wspólnej zabawy można zaprosić rodziców, opiekunów, dziadków czy rodzeństwo.

Przy wykonywaniu zadań pomagać Wam będą różne elfy, które zainspirują Was i podpowiedzą ciekawe rozwiązania. Spotka się z Wami, kilka razy, także sam Mikołaj! Będą to spotkania online, które odbędą się na naszym profilu www.facebook.com/GdyniaRodzinna.

Za wykonanie wszystkich zadań dostaniecie specjalny Certyfikat poświadczony własnoręcznym podpisem Mikołaja i prezydenta Gdyni.  

Wszystko po to, żebyście mogli rozkręcić święta w Waszych domkach!

Każde wykonane zadanie zaznaczajcie sobie na specjalnej liście, by w końcu, po ostatnim, wysłać nam na adres rodzina@gdynia.pl zdjęcie i informację, że udało Wam się rozkręcić święta w Waszym domu!

Link do pobrania listy ----> Lista Zadań

Link do regulaminu akcji ---> Regulamin

Link do kalendarza naszych spotkań ---> Kalendarz

Każdy kto weźmie udział w zabawie dostanie specjalny Certyfikat i prezent niespodziankę!

To co, zaczynamy zabawę? Rozkręcamy tegoroczne Święta?

Małe Mikołaje - przed Wami sześć super zadań. Oto lista, którą możecie pobrać lub wydrukować, by na niej zaznaczać wykonane zadania.

Rozkręcamy tegoroczne Święta!

Spotkania z Mikołajem i komunikaty o kolejnych zadaniach do wykonania:

·       1 grudnia, wtorek 13:00 – Spotkanie z Mikołajem·       3 grudnia – AKCJA NR 1 - ŚWIĄTECZNA GIMNASTYKA·       6 grudnia – Spotkanie z Mikołajem i AKCJA NR 2. - SZYJEMY CZAPKĘ MIKOŁAJA I SKARPETĘ NA PREZENTY

· 

8 grudnia – Świąteczna gimnastyka na żywo

      

·       9 grudnia – AKCJA NR 3 - ZAPROJEKTUJ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ​·       10 grudnia – Świąteczna gimnastyka na żywo
·       14 grudnia – Spotkanie z Mikołajem·       15 grudnia – Świąteczna gimnastyka na żywo·       17 grudnia – AKCJA NR 4 - ŚWIĄTECZNE GOTOWANIE·       20 grudnia, niedziela 16:00 – Akcja 5. Jakie zadanie do wykonania?·       23 grudnia, środa 13:00 – Spotkanie z Mikołajem·       26 grudnia, sobota 13:00 – Akcja 6. Jakie zadanie do wykonania?·       29 grudnia, wtorek 13:00 – Ostatnie spotkanie z Mikołajem, czyli pożegnanie.Włączcie się do wspólnej zabawy.


Wszystkie materiały będą dostępne przez cały czas trwania zabawy na naszych kanałach:

- www.facebook.com/GdyniaRodzinna

- www.gdyniarodzinna.pl

- Gdynia Rodzinna - YouTube
 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się