Międzynarodowy Puchar Polski w Judo w Gdyni

Opublikowano czwartek, 19 maja 2022, ostatnia aktualizacja czwartek, 19 maja 2022 13:49:57

W dniach 3-5 czerwca w hali Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8 odbędzie się Judo Baltic Cup. Będzie to największy turniej Judo zorganizowany w tym roku w Polsce, w którym wystartują zawodnicy z całego świata w kategoriach wiekowych: U12, U14, U16,U18<U21.

Podczas turnieju zawodnicy rywalizować będą o punkty rankingu Polskiego Związku Judo i o awans do kadry narodowej, a tym samym o możliwość reprezentowania Polski w Pucharach i Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata. Do Gdyni zjedzie się czołówka krajowa, która stoczy swoje walki pod pod okiem trenerów Kadry Narodowej Polskiego Związku Judo.

W imprezie rywalizować będą dzieci w kategoriach U12 i U14, kadeci, młodzicy oraz juniorzy z całej Polski. Swój udział potwierdziły także reprezentacje Izraela, Estonii, Lity, Łotwy, Ukrainy, Szwecji, Niemiec, Holandii i Czech. W rywalizacji sportowej oraz w campie treningowym startować będzie ok 1200 zawodników.


Turniej rozpocznie się 3 czerwca w piątek. Zakończy go camp 7 czerwca. Podczas turnieju prowadzona będzie transmisja na żywo z każdego pola walki, a linki do transmisji podane zostaną na facebooku judobalticcup, stronie turnieju judobalticcup.eufacebooku Polskiego Związku Judo oraz stronie pzjudo.pl. Uroczyste otwarcie odbędzie się w sobotę, 4 czerwca, o godz. 10:00 w hali Gdynia Arena.
 

Organizatorami Judo Baltic Cup jest UKS Opty Gdynia przy wsparciu Gdyńskiego Centrum Sportu, Miasta Gdynia oraz Marszałka Województwa Pomorskiego.

WSTĘP BEZPŁATNY

Więcej informacji: https://judobalticcup.eu/

Źródło: tutaj
 

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się