Ferie na promie

Opublikowano poniedziałek, 9 stycznia 2023, ostatnia aktualizacja poniedziałek, 9 stycznia 2023 14:15:43

Wybierz się na największe show na Ziemi – a przynajmniej największe show na Bałtyku! Spędź zimowe ferie na świetnym rejsie o tematyce cyrkowej, podczas którego Twoje dzieci będą w centrum uwagi.

Zabawa, warsztaty, dobre jedzenie i niesamowite wyczyny zajmą centralne miejsce podczas naszych Cyrkowych Ferii na Morzu. Podczas 24-godzinnej podróży między Gdynią a Karlskroną Twoje dzieci będą tworzyć rekwizyty, uczyć się sztuczek i grać w zabawne gry ruchowe, przygotowując się do występu w show. Wszystko zakończy się kolorowym występem u boku profesjonalnych artystów cyrkowych. 

Podczas dnia wypełnionego atrakcjami Twoja rodzina będzie się też delektować obiadem (w formie szwedzkiego stołu), który jest wliczony w cenę biletu. Podczas odprawy w Gdyni każdy uczestnik otrzyma opaskę na rękę zapewniającą dostęp do wszystkich atrakcji i obiadu.  

Warsztaty cyrkowe przeznaczone są dla dzieci w wieku 4–11 lat, ale nie oznacza to, że zapomnieliśmy o rozrywce dla dorosłych. Rejs nadal obejmuje wszystko, co uwielbiasz w Stena Line: wspaniałe jedzenie i napoje, rozrywkę i sklep pokładowy, wygodne saloniki i mnóstwo miejsc do odkrycia. 

Cyrkowy rejs wyruszy z Gdyni 13 i 14 stycznia. Zdobądź bilety już teraz i przygotuj się na zimowe ferie ze szczudlarzami, żonglerami i mnóstwem zabawy!

Wypłynięcie  
13 stycznia 2023, 19:30 na pokładzie Stena Spirit 
14 stycznia 2023, 9:00 na pokładzie Stena Vision

Cena: 
319 zł dla osoby dorosłej w kabinie z 4 łóżkami (obiad wliczony)  
159 zł dla dziecka w kabinie z 4 łóżkami (obiad wliczony) 
359 zł dla osoby dorosłej w kabinie z 2 łóżkami (obiad wliczony)  
179 zł dla dziecka w kabinie z 2 łóżkami (obiad wliczony) 

Szzczegółowe informacje: StenaLine

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się