Biegnij Fair czyli rysunkowe ABC biegacza
Ponad 6310 osób stanie w sobotę 21 lutego 2014 r. na starcie gdyńskiego Biegu Urodzinowego. By wszyscy biegacze mogli skupić się wyłącznie na śrubowaniu rekordów życiowych, organizatorzy zwracają uwagę na kilka istotnych kwestii porządkowych. Robią to w ciekawy - rysunkowy sposób.
Biegnij fair to akcja edukacyjna skierowana do uczestników biegów ulicznych organizowanych w ramach Grand Prix Gdyni. Ma ona zwiększyć świadomość biegaczy w kwestii bezpieczeństwa i promować pozytywne zachowania podczas imprezy.
Stworzyliśmy serię grafik, które w humorystyczny sposób zwracają uwagę na najważniejsze punkty biegowego regulaminu - mówi dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk. Liczymy, że grafiki spotkają się z pozytywnym przyjęciem wśród biegaczy i przyniosą wymierne skutki w postaci poprawy jakości naszej wspólnej sportowej zabawy - dodaje.






