Bezpłatne wejście na zajęcia sportowe dla dzieci Ninja Kids w Gdyni Orłowo

miejsce:
Plaża Gdynia Orłowo
adres:
81-451 Gdynia
kiedy:
od 2 września 2022 do 30 grudnia 2022
godz. otwarcia:
piątek: 18:00 - 19:00
www:
https://www.ninjakids.pl
Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku od 5 do 12 lat i mieszkasz niedaleko Molo Orłowo, to warto przez chwilę zawiesić oko, na tym wpisie! :) Profesjonalnie pozbywamy się nadwyżek energii dzieci, dzięki czemu rodzicowi jest nieco łatwiej ogarnąć swoje sprawy! :)

Zajęcia w Gdyni Orłowo prowadzimy od dwóch lat, zawsze w piątek. Pełen opis tego jak to robimy, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, grafik i więcej informacji znajdziesz na https://www.ninjakids.pl

Na sam start polecamy wypróbować nasze bezpłatne propozycje, aby sprawdzić, czy Ninja Kids, to drużyna, w której pragniesz być! (tzn. czy Twoje dziecko pragnie być Ninja'sem? :) ).

Co proponujemy?
- bezpłatne pierwsze wejście na zajęcia Ninja Kids,
- bezpłatne ogniska,
- blog o tematyce sportowej z konkretnymi planami treningowymi,
- newsletter o tematyce rozwojowej!

Kim jesteśmy? Normalnymi ludźmi, którzy zauważyli u siebie, że potrafią z jednego znalezionego kija zrobić dobrą zabawę dla dzieci :) Jesteśmy promotorami aktywności fizycznej. Jesteśmy skąpani w sporcie tak jak Obelix w magicznym napoju :) A tak na serio? Pomagamy rodzicom w wychowaniu dzieci w zakresie ich sprawności fizycznej, dobrej kondycji oraz treningu zdrowych nawyków i silnego charakteru. Każdy rodzic potrzebuje chwili oddechu i wcale nie chodzi tu o 2 tygodnie wakacji raz czy dwa razy w roku. Chodzi o systematyczną, jedną bądź dwie godziny na tydzień, samemu/samej ze sobą, aby być lepszą mamą lub lepszym tatą.

Co robimy w praktyce na zajęciach? Prowadzimy zajęcia sportowe cały rok na świeżym powietrzu, które składają się z elementów parkour, freerun, akrobatyki, lekkoatletyki, kalisteniki oraz szerokim spektrum gier i zabaw terenowych. Każdego miesiąca prowadzimy testy sprawności, na których można monitorować postępy.

Czym się wyróżniamy?
- przejrzysta oferta,
- mocne zaangażowanie społeczne,
- dbamy o relacje wewnątrz drużyny bardziej niż trzeba (nie jesteśmy tymi, co biorą dziecko na zajęcia, robią robotę i "nara"),
- organizujemy bezpłatne ogniska,
- mamy swoją ligę shurikenów,
- jesteśmy jedyną w Polsce oryginalną grupą Ninja Kids (potwierdzenie przez Urząd Patentowy RP),
- da się z nami pogadać na dużo więcej tematów, nie tylko o treningu.

https://www.ninjakids.pl

Lokalizacja

lokalizacja
Zobacz lokalizację

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.

Zaloguj się

maj

2024
pn wt śr czw pt sob nd
18 29 30 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31 1 2